Porzellan

Zahl der Lose: 340

Zsolnay térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23cm
11239.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm
11240.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm
11241.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 30 cm
11242.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11243.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay kislány cicával, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), kopásokkal, m: 15 cm
11244.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Zsolnay cinege, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, egyik farkán csorba, jelzett, m: 8 cm
11245.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay csellózó fiú, porcelán, jelzett, kopott, sérült, m:21cm
11246.

Rufpreis:
4 000 HUF

11247.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, 7,5x7,5 cm
11248.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11249.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m: 12 cm
11250.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF