Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2651219
11239
419
Zsolnay térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23cm 2651233
11240
419
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm
2651394
11241
419
Zsolnay nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm 2651559
11242
419
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 30 cm
2651565
11243
419
14000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2651980
11244
419
Zsolnay kislány cicával, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), kopásokkal, m: 15 cm 2651976
11245
419
2200
Zsolnay cinege, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, egyik farkán csorba, jelzett, m: 8 cm 2650376
11246
419
Zsolnay csellózó fiú, porcelán, jelzett, kopott, sérült, m:21cm
2441541
11247
419
2553916
11248
419
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, 7,5x7,5 cm
2471388
11249
419
2575839
11250
419
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF