Porzellan Zahl der Lose: 340
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642821
11359
419
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Hegedűs, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
2642822
11360
419
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
2642823
11361
419
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Csavargó, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
2642824
11362
419
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Bognbár, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, sérült, m: 22 cm
2642817
11363
419
Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm
2642818
11364
419
2642820
11365
419
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
2622731
11366
419
15000
Schierholz pporcelán kínáló puttókkal. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. d:24 cm
990505
11367
419
2549776
11368
419
2612620
11369
419
Unterweissbach porcelán nő, kézzel festett, jelzett, sérült, m:24 cm (terv: Kurt Steiner)
2594170
11370
419
Kínai rizsszemes kávés, teás készlet, 12 személyes. Máz alatti kék festéssel, jelzett. Helyenként kopásnyomok, apró hibák előfordulhatnak.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF