Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 240

Vakarcs Kálmán: Szentgotthárd és környékének ismertetése. Szombathely, 1935.,Kereskedelmi és Hírlap-Nyomda Rt., 50+6 p. Kiadói kissé foltos papírkötés, aláhúzásokkal.
15143.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920-1940 Vegyes idegen nyelvű utazási prospektus, 14 db
15144.

Rufpreis:
3 000 HUF

1931-1934 Kiskunhalasi Ref. Szilády-Reálgimnázium értesítői az 1931-1932, 1932-1933., 1933-1934. Szerk.: Kristóf József. Kiskunhalas,Helyi Értesítő Lapvállalat. Kiadói papírkötés, részben foltos borítókkal.
15145.

Rufpreis:
1 600 HUF

Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó címlappal.
15146.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy István: Bicentenáriumi emlékkönyv. A bonyhádi evangélikus gimnázium története 1806-2006. Bonyhád, 2006., Ónodi Szabolcs. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
15147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiglics István: Japán. Múlt a holnapban. Bp., 1989., Pszichoteam. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
15148.

Rufpreis:
800 HUF

Kubassek János: Thaiföld. (Sziámi.) Panoráma Külföldi Könyvek. Bp., 1996., Medicina. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15149.

Rufpreis:
1 200 HUF

Amerika fölfedezése. Tanulságos olvasmány az ifjúság számára. I. rész: Kolumbus. Bp., 1890, Rózsa Kálmán és neje, 369 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, részben szétvált fűzéssel, kijáró lapokkal.
15150.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Szőnyi Gyula: A magyar városok hitelintézetei. Bp.,1937., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, Statisztikai közlemények, 68.szám, 3.kötet, szerk.: Dr. Illyefalvi Lajos. Átkötve, félbőr kötés, szép állapotban, levéltári pecséttel.
15151.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ruisz Rezső: A magyar városok iparosodása. Adalékok az ipari decentralizáció kérdéséhez. Statisztikai Közlemények, 95.kötet, 1.szám.Szerk.: Dr Illyefalvy Lajos. Bp., Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Átkötve, félbőr kötés, szép állapotban, levéltári pecséttel.
15152.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bezerédy Győző: Dunaszekcső és Bár története. Dunaszekcső, 1975., Dunaszekcső Községi Közös Tanács V. B., 290 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
15153.

Rufpreis:
1 600 HUF

Poensgen, Georg: Der Bodensee. Frankfurt, é.n. Gutenberg.   Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval.
15154.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF