Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas Józ... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Roy-Chapman-Andrews-A-sarkoktol-az-egyenlitoig-Forditotta-Havas-Jozsef-Kalandos-Utazasok-~II2635347
2635347
15146
418
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó címlappal.
: nagy_andras