Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 240

Biczó Piroska: Jelentés a Kecskemét-Kossuth téren végzett ásatásról. Cumania Iv. Archaeologia. Separatum (Különlenyomat). Kecskemét, 1976, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. 329-360 p. Kiadói papírkötés.
15155.

Rufpreis:
1 200 HUF

1352-1858. "Nostra." A 140 éves Márianosztrai Fegyház és Börtön Jubileumi Évkönyve. Szerk.: Moór József. Márianosztra, 1998., Márianosztrai Fegyház és Börtön. Kiadói papírkötés.
15156.

Rufpreis:
1 800 HUF

15157.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

15158.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Soós Imre: Heves megye községei 1867-ig. Eger, 1975, Heves Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Benne a települések pecsétnyomataival. Megjelent 1000 példányban.
15159.

Rufpreis:
1 600 HUF

Stoddard, John L.: Im Fluge durch die Welt. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval
15160.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bendefy-Benda László 2 munkája: Afrika meghódítása, Magyar utazók Afrikában I. Felfedezők. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
15161.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sven Hedin: Tibet 1-2 vykumy a dobrodruzstvi v nezanme zemi. Cseh nyelven. Kralovo Nám. 1910. J. Otto v Praze kiadói félbőr kötésben, koszos / In half leather bindiung stained
15162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R.,(Wodianer F. és Fiai) Rt., 195 p. + 6 (fekete-fehér fotók) t. Szövegközti és egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált, festett egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal, két hiányzó táblával.
15163.

Rufpreis:
1 000 HUF

15164.

Rufpreis:
2 800 HUF

15165.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban.
15166.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF