Szálloda a Duna-parton. 20 éves a Hiotel Duna Inter-Continental. A Hotel on The Danube-Bank. 20 year of the Hotel Duna Inter-Continental. Szerk.: Radóné Wirthmann Julianna. Bp.,[1989.], Hotel Duna Inter-Continental. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón karcolásnyommal.
Polgárdy Géza: Székesfehérvár és környéke kalauza. Magyarországi útikalauzok 1. Lux Géza rajzaival és város térképével (Térkép nélkül). Bp., 1938. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, hátsó borító elvált
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Vegyes könyv tétel, 5 db: Egyetemi levéltárak Magyarországon 2002. Szerk.: Molnár László - Zsidi Vilmos. Bp., 2002, Magyar Felsőoktatási Levéltári Szövetség. Kiadói papírkötés; Oláh Tamás: Zemplén Levéltár Sátoraljaújhely. Sátoraljaúhely, 2008, (Miskolc, B-A-Z M. Levéltár.) Kiadói papírkötés; Zemplén Levéltára. Sátoraljaújhely. Miskolc, 1986., B-A-Z M. Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.; 1982 Borsod Vármegye Levéltárának kincsei kiállítás 1982 nov. 5. - dec. 5. Hideg Ágnes: A történelmi és régészeti közlemények repertóriuma. 1926-1928. Miskolc, 1998., FORMA GMK. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
Vegyes tétel (3 db): szerző Rozs András: Baranyai Levéltári Füzetek (123). A Turul Szövetség Szervezete Pécsett 1923-1945. Pécs, 1989. Papírkötés. Baranyai Levéltári Füzetek (149). A népinémet mozgalom erősödése az Anshlusst követően a Dunagőzhajózási Társaság pécsvidéki bányatelepein. Pécs, 1992. Papírkötés. Tanulmányok Pécs történetéből 5-6. Pécs, 1999., Pécs Története Alapítvány.
Krisztinkovich Ede: Birtokrendezések Ausztriában, Bajorországban, Württembergben és Badenben. Jelentés a m. kir. földmívelésügyi minister úr ő nagyméltóságához. Bp., 1901., Pallas,2+114+4 p.+2 (kihajtható térképmellékletek) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borítón és pár lapszélen kis sérülésekkel, foltos.