Püspöki Nagy Péter: Rozsnyó város címere. Heraldikai tanulmány a történelmi címer folújításához. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban, egy-két lapszélen kis sérülésnyommal.
1896 A millenniumi kiállítás csodái. - Die Wunder der Milenniums-Austellung. Kiadja Laurencic Gyula. Bp. é. n. Kunosy ny. 40 l. Négynyelvű kiadvány. Fűzve, kiadói borítóban. Sérült papírborítóval. 27x31 cm Ritka
Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítékban, a papírboríték kopott, szakadt, a gerincén a papírboríték hiányos, Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a kép alatt versekkel.
Budapest autóbusz- és trolibuszvonalai. Budapesti Közlekedési Vállalat. Bp., 1982, BKV Forgalmi és Üzemeltetési Igazgatóság Forgalomszervezési Osztály, 484 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval.
125 éves a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem központi épülete (1874-1999.) Összeáll.: Zsidi Vilmos. A Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem Levéltárának Kiadványai 5. Bp., 1999., Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem, 32 p. Kiadói papírkötés.
1999 A Kerepesi úti temető I-II. köt. A bevezető tanulmányt írta, az adattárat, a mutatókat és a szemelvényeket összeállította: Tóth Vilmos. Budapesti Negyed. VIII. évf. 2-3. sz. 1999. nyár, ősz. Bp., 1999, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.