Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 240

Egyed József - Lebedy János: Szigetvár album. Magyar, horvát, török nyelven. DEDIKÁLT példány. hn, 2016., Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15179.

Rufpreis:
2 400 HUF

Valerio Volpini - Tano Citeroni: Der Vatikan. Architektur, Kunst und Geschichte. Augsburg, 1987., Weltbild. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15180.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hanns Reich: Ewiges China. Klaus A: Dietsch. Wien-München, 1980., Meyster. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé foltos papír védőborítóban.
15181.

Rufpreis:
1 800 HUF

15182.

Rufpreis:
2 800 HUF

15183.

Rufpreis:
1 800 HUF

Scherer Ferenc: Békés vármegye társadalma 1695-1848. Gyulai dolgozatok 3. Szerk.: Implom József. Gyula, 1941, Városi Múzeum, 47 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15184.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szamosi József: Máriacelli emlékkönyv. Képes magyar kalauz. München-Zürich, 1979, Verlag Schnell & Steiner. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15185.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tanulmányok. Városok, zsidóság, pecsétek, egyesületek, TBC. Szerk.: Dobos Gyula. Tolna Megyei Levéltári Füzetek 2. Szekszárd, 1991., Tolna Megyei Önkormányzat Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15186.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Roma Centoventi Tavole 120 képet tartalmazó füzet 30x20 cm
15187.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1930 Vegyes Adriával kapcsolatos utazási prospektus, 2 db: Crikvenica - Hotel Therapia - Hotel Miramare, "Adria Gyöngye" - Rab szigete, magyar nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált prospektusok, az első hiányos, a másikon kis kopásnyomokkal.
15188.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Sághy Ferenc: A budapesti hastífusz-járványhullámok visszatérésének okai. Különlenyomat a Városi Szemle XXI. évfolyamából. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, egy helyen szakadt borítóval és a jobb felső sarokban gyűrődésekkel.
15189.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga? Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából. Budapest, 1937, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.
15190.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF