Valerio Volpini - Tano Citeroni: Der Vatikan. Architektur, Kunst und Geschichte. Augsburg, 1987., Weltbild. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Posta mérnöki szolgálat. 1887-1937. Szerk.: Rimótzy Mihály, Hajnóczy Vilmos, Magyari Endre et alii. Bp, [1938.],Stádium-ny., 18+368 p. + 50 (fekete-fehér fotók) t. + 8 (arckép gyűjtemény) t. + 9 (színes reklámgrafika, jelzettek a nyomaton (Tetlák R.)) t. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval, jó állapotban.
Szamosi József: Máriacelli emlékkönyv. Képes magyar kalauz. München-Zürich, 1979, Verlag Schnell & Steiner. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
cca 1920-1930 Vegyes Adriával kapcsolatos utazási prospektus, 2 db: Crikvenica - Hotel Therapia - Hotel Miramare, "Adria Gyöngye" - Rab szigete, magyar nyelvű, fekete-fehér fotókkal illusztrált prospektusok, az első hiányos, a másikon kis kopásnyomokkal.
Dr. Sághy Ferenc: A budapesti hastífusz-járványhullámok visszatérésének okai. Különlenyomat a Városi Szemle XXI. évfolyamából. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, egy helyen szakadt borítóval és a jobb felső sarokban gyűrődésekkel.
Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga? Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából. Budapest, 1937, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.