Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 314

id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-4. kötet, É.n., Singer és Wolfner. Dekoratív félvászon kötésben, első kötet címlapja sérült, egyébként jó állapotban
17547.

Rufpreis:
3 000 HUF

Goethe. Antik és modern. Antológia a művészetekről. Összeáll., szerk., a bevezetőt és a jegyzeteket írta: Pók Lajos. Ford.: Görög Lívia, Tandori Dezső. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17548.

Rufpreis:
3 000 HUF

Föld 92/93. Szerk.: Harle Tamás. Bp., 1993, Trio. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Harle Tamás (1960- ) újságíró, író, műsorvezető, a kötet szerkesztője által DEDIKÁLT példány.
17549.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Posta Története és érdemes munkásai. Szerk.: Hencz Lajos. Bp., 1937., Merkantil-ny., 593 p. Gazdag szövegközti képanyaggal. Az 533. oldaltól fekete-fehér fotóanyaggal, rajtuk arcképekkel. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, elülső szennylap hiányzik.
17550.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karriérek sorozat 3 kötete: Sztrokay Kálmán-Balla Ignác; Balla Ignác: A Rorschildok; Amerika koronázatlan királyai. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, két gerincen kis sérüléssel, névbélyegzőkkel.
17551.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szepes Mária: A Vörös Oroszlán. Az örök élet itala. Bp., 2004, Édesvíz Kiadó. Kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17552.

Rufpreis:
1 800 HUF

17553.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Lajos: Drága szerelmem... Andrássy Ilona grófnő levelei. Bp., 2015. Európa könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
17554.

Rufpreis:
1 400 HUF

Edgar Rice Burroughs Tarzan-sorozatának 8 kötete: Tarzan, a vadember; Tarzan dzsungeltörténetei; Tarzan a föld mélyén; Tarzan, a rettenetes; Tarzan fia; Tarzan és a gyémántok; Tarzan, a dzsungel ura; Tarzan, a majomember. Bp., 1986-1990, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítókkal.
17555.

Rufpreis:
2 400 HUF
16

Darvas József: Elindult szeptemberben. Bp., 1943, Dante, 354 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, illusztrált kiadói papírborítóban.
17556.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szekeres Erzsébet: Gyümölcstermő örökség. DEDIKÁLT! Bp., 2010., Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés
17557.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vátszjájana. Káma-Szútra. A szerelem tankönyve. Ford.: Baktay Evin. Würtz Ádám erotikus illusztrációival. Bp., 1982., Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17558.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF