https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 314
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2507581
18510
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Anatole France: Thais. Regény. Ford.: Vándor Iván. Bp., 1918., Herczka Árpád, 223 p. Korabeli kopott papírkötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2507135
18511
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bán Béla: Szabálytalan életrajz. Egy asszony rendkívüli élete. hn., 2012., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2507079
18512
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Liz Fenton-Lisa Steinke: Ha lett egy másik életed. Bp., 2017., Lettero. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2446327
18513
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2506989
18514
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2386452
18516
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Valerij Szergejev: Rubljov. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2411284
18517
418
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moldvay József: Éden - Kígyó nélkül... H.n. 1998, Don Bosco. Dedikált. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2410358
18518
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Összeállította: Kisbán Gyula, Meggyesi Éva. Bp., 1988, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2405226
18519
418
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2446262
18520
418
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cserépfalvi Imre: Egy könyvkiadó feljegyzései. Bp, 1982, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott és szakadozott papír védőborítóval. 2394214
18521
418
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Böröcz Sándor: Kilátás a mélyből. Bp., 1993, Ordass Lajos Baráti Kör. Kiadói papírkötés. A szerző lánya, Böröcz Enikő (1948-2014) ajándékozási soraival és aláírásával.
Das Lot is nicht erreichbar
2389455
18522
418
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szántai Sándor: Csiszoltam tengelyt s verset dal lett és motor. Emlékmű II. A múltról-jelenről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse