Balázs Endre - Szakáll Sándor: Magyarországi ásványi ritkaságok. Bp., 1991., Képzőművészeti. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
Révai Kis Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek enciklopédiája. Szerk.: Csekei Varjú Elemér. Budapest, 1991, Merchavia Kft. Hasonmás kiadás. Szövegközti képekkel, színes térképlapokkal. Kiadói műbőr kötés. Szép, újszerű állapotban.
Mehring, Franz: Marx Károly élete. Ford.: Rab Pál. Bp., 1925, Népszava ("Világosság"-ny.), 573+(3) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, az eredeti illusztrált papírborító bekötve, kissé kopott gerinccel, egyébként jó állapotban, ex libris-szel.
2 db könyv: Hédervári Péter: A görög Pompeji. (Egy vulkán régészete). Bp., 1972, Gondolat. + Lukács József: Istenek útjai. A kereszténység előzményeinek tipológiájához. Bp., 1974, Kossuth. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. I. kötet. Bp., 1942, Bibliotheca. Második kiadás. Kiadói papírkötésben,kissé foltos, kissé szakadozott borítóval.
Magyar gondolkodók 17. század. A vál., a szöveggondozás és a jegyzetek Tarnóc Márton munkája. Bp.,1979., Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
Pázmány Péter művei. A vál., a szöveggondozás és a jegyzetek Tarnóc Márton munkája. Bp.,1983., Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
Horváth János: A magyar irodalom fejlődéstörténete. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.