Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 314

Szathmáry Olga Ottília: Főnixként ég bennem a tűz. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 2013., Batsányi-Cserház Művész Kör. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
17475.

Rufpreis:
1 400 HUF

17476.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szolzsenyicin: Ivan Gyenyiszovics egy napja. Ford.: Wessely László. Európa Diákkönyvtár. Bp.,1994,Európa. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, tollas bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
17477.

Rufpreis:
800 HUF

17478.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Pálóczi Horváth Ádám]: Téli dudás hegedűs legény piatz, leány vásár, reprint, 8 sztl. lev. + Magyar Hírmondó 1780. január 1., reprint, Bp.,OSZK, 12 sztl. lev.
17479.

Rufpreis:
1 600 HUF

17480.

Rufpreis:
1 600 HUF

17481.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sas József: Józsi, hol vagy? Bp., (1985), Magyar Média-Lapkiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón apró sérülésekkel. Hanglemez-melléklettel.
17482.

Rufpreis:
1 000 HUF

17483.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerhart Ellert: Attila. Ford.: Kolosváry-Borcsa Mihály. Bp., én., Stádium. Kiadói félvászon-kötés.
17484.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bellamy Edvárd: Visszapillantás 2000-ből 1887-ik évre. Regény. Ford.: Radványi Dániel. Olcsó Könyvtár 796-800. sz. Bp., 1911., Franklin. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
17485.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ute Tietje: Westernlovaglás. Lovasélet Szakkönyvtár. Győr, 2004., Proxon Média. Kiadói papírkötés. Ritka!
17486.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF