https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 314
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2634243
17475
418
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szathmáry Olga Ottília: Főnixként ég bennem a tűz. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 2013., Batsányi-Cserház Művész Kör. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2588350
17476
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban 2633709
17477
418
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szolzsenyicin: Ivan Gyenyiszovics egy napja. Ford.: Wessely László. Európa Diákkönyvtár. Bp.,1994,Európa. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, tollas bejelölésekkel, aláhúzásokkal. 2596758
17478
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Török Pál: Kiáltás. Válogatott versek és grafikák. Lakitelek, 1997., Antológia. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2580914
17479
418
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
[Pálóczi Horváth Ádám]: Téli dudás hegedűs legény piatz, leány vásár, reprint, 8 sztl. lev. + Magyar Hírmondó 1780. január 1., reprint, Bp.,OSZK, 12 sztl. lev.
Das Lot is nicht erreichbar
2526105
17480
418
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Bp., é.n., Biró Miklós, 245+2 p. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, az eredeti illusztrált papírborító bekötve, a címlap hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
2367575
17481
418
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók": Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói, kopott egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2613291
17482
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sas József: Józsi, hol vagy? Bp., (1985), Magyar Média-Lapkiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón apró sérülésekkel. Hanglemez-melléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
2480770
17483
418
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kováts Ferenc: Völgyből a hegyre. Egy orvosprofesszor visszaemlékezései. A szöveget gondozta, a bevezetést és a nevek magyarázatát írta Hutás Imre. A szerző rajzaival. Bp., 2000., Vincze. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2642413
17484
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gerhart Ellert: Attila. Ford.: Kolosváry-Borcsa Mihály. Bp., én., Stádium. Kiadói félvászon-kötés. 2642427
17485
418
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bellamy Edvárd: Visszapillantás 2000-ből 1887-ik évre. Regény. Ford.: Radványi Dániel. Olcsó Könyvtár 796-800. sz. Bp., 1911., Franklin. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2616052
17486
418
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ute Tietje: Westernlovaglás. Lovasélet Szakkönyvtár. Győr, 2004., Proxon Média. Kiadói papírkötés. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse