Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 314

Wass Albert: Elvásik a veres csillag. Pomáz. 2002. Kráter. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval
17523.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rosny, J. H.: Vamireh. Ernest Kolb. Egyetlen magyar kiadás. Házi fordítás az 1892-es a párizsi kiadás után. Egy francia kiadás másolt címlapjával. Készült 6 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 133 p.
17524.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Csenki Imre, Csenki Sándor: Cigány népballadák és keservesek. Bp., 1980, Európa. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17525.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Tausin Károly: Egy szobapincér elbeszélései. Történetek a margitszigeti Grand Hotelből. Bp., 1987, Pallas Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
17526.

Rufpreis:
1 200 HUF

Czele György: Töredékes képmás. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17527.

Rufpreis:
1 200 HUF

17528.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerk.: Harsányi Zsolt et al: A tudás forrása. A szöveg között 285 képpel. Bp., é.n., Tolnai. Aranyozott kiadói félbőr kötésben. Egy helyen sérült, laza kötéssel.
17529.

Rufpreis:
1 200 HUF

17530.

Rufpreis:
1 000 HUF

Őshonos állataink és termékeik, a hungarikumok. Magyarország az ezredfordulón. Összeállította: Kovács Ferenc, Bodó Imre, Seregi János és Udovecz Gábor. Bp., 2003., MTA Társadalomkutató Központ. Fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
17531.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kiadói vászonkötésben II. kötet gerince jobban kopott.
17532.

Rufpreis:
2 400 HUF

17533.

Rufpreis:
2 000 HUF

17534.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF