Rosny, J. H.: Vamireh. Ernest Kolb. Egyetlen magyar kiadás. Házi fordítás az 1892-es a párizsi kiadás után. Egy francia kiadás másolt címlapjával. Készült 6 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 133 p.
Tausin Károly: Egy szobapincér elbeszélései. Történetek a margitszigeti Grand Hotelből. Bp., 1987, Pallas Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Czele György: Töredékes képmás. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Szerk.: Harsányi Zsolt et al: A tudás forrása. A szöveg között 285 képpel. Bp., é.n., Tolnai. Aranyozott kiadói félbőr kötésben. Egy helyen sérült, laza kötéssel.
Őshonos állataink és termékeik, a hungarikumok. Magyarország az ezredfordulón. Összeállította: Kovács Ferenc, Bodó Imre, Seregi János és Udovecz Gábor. Bp., 2003., MTA Társadalomkutató Központ. Fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
Emlékbeszéd Bajza József m. akad. rendes tag felett. Tartotta a M. Tud. Akadémia köz ülésében Toldy Ferencz titoknok. A M. Tud. Akadémia évkönyvei. Tizedik kötet. - VII. darab. Pest, 1862, Emich Gusztáv, 15 p. Kissé sérült kiadói papírkötés, ex libris-szel.
In quest of the Miracle Stag: The poetry of Hungary. ed: Makkai Adam. Foreword by Arpad Göncz. Illinois, 1996. Atlantis-Centaur. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval