Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 314

Fraknói Vilmos: Martinovicsnak istentagadó leveket hirdető, imént fölfedezett francia munkája. A Szent István Akadémia Történelmi-, Jog- és Társadalomtudományi Osztályának Felolvasásai. 1. köt. 4. sz. Bp., 1920, Stephaneum-ny., 18 p. Kiadói tűzött papírkötés.
17511.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos. Haranghy Jenő illusztrációival. Korabeli félvászon kötéssel, Szaplonczay Mihalovits Miklós ex librisével és névbeírásával
17512.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varga Csaba: Ne hagyjuk magunkat. Bp., 1987.,KISZ KB. Kiadói papírkötés.
17513.

Rufpreis:
800 HUF

Elekes Lajos: Hunyadi. Bp., 1951.,Magyar Nép. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, kissé foltos borítóval.
17514.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Szent-Iványi Sándor: Magasságok felé. A borító és a rajzok Byssz Róbert munkái. Bp.,1942.,Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17515.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek István Gábor: "Boldog vesztegzár." Riportregény. DEDIKÁLT! Bp., 1987., Magvető. Kiadói papírkötés, szakadt előzéklappal, volt könyvtári példány.
17516.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dobozy Imre: Hatalom nélkül. DEDIKÁLT példány. Bp., 1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17517.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db könyv: Kós Károly: Atila királról ének. Bp., 1989, Hunnia. Kós Károly illusztrációival. Kiadói papírkötés. + Krúdy Mária: Szindbád gyermekkora. Bp., 1975, Móra. Kiadói egészvászon kötés, helyenként kissé foltos borítóval és lapokkal
17518.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cs. Szabó László: Erdélyi metszetek. Kolozsvár, 2004, Komp Press. Kiadói papírkötésben, néhány nagyon kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel.
17519.

Rufpreis:
1 200 HUF

17520.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.  Számozott (349./1300) példány.
17521.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jókai Anna, Kozma Imre: A remény ablaka. Bp., 2013. Éghajlat. Kiadói kartonált papírkötésben
17522.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF