Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 314
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635065
17511
418
Fraknói Vilmos: Martinovicsnak istentagadó leveket hirdető, imént fölfedezett francia munkája. A Szent István Akadémia Történelmi-, Jog- és Társadalomtudományi Osztályának Felolvasásai. 1. köt. 4. sz. Bp., 1920, Stephaneum-ny., 18 p. Kiadói tűzött papírkötés. 2640481
17512
418
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos. Haranghy Jenő illusztrációival. Korabeli félvászon kötéssel, Szaplonczay Mihalovits Miklós ex librisével és névbeírásával
2616058
17513
418
Varga Csaba: Ne hagyjuk magunkat. Bp., 1987.,KISZ KB. Kiadói papírkötés.
2615830
17514
418
900
Elekes Lajos: Hunyadi. Bp., 1951.,Magyar Nép. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, kissé foltos borítóval.
2616893
17515
418
Szent-Iványi Sándor: Magasságok felé. A borító és a rajzok Byssz Róbert munkái. Bp.,1942.,Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
2616030
17516
418
Benedek István Gábor: "Boldog vesztegzár." Riportregény. DEDIKÁLT! Bp., 1987., Magvető. Kiadói papírkötés, szakadt előzéklappal, volt könyvtári példány.
2614545
17517
418
Dobozy Imre: Hatalom nélkül. DEDIKÁLT példány. Bp., 1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
2637444
17518
418
2 db könyv: Kós Károly: Atila királról ének. Bp., 1989, Hunnia. Kós Károly illusztrációival. Kiadói papírkötés. + Krúdy Mária: Szindbád gyermekkora. Bp., 1975, Móra. Kiadói egészvászon kötés, helyenként kissé foltos borítóval és lapokkal 2636487
17519
418
Cs. Szabó László: Erdélyi metszetek. Kolozsvár, 2004, Komp Press. Kiadói papírkötésben, néhány nagyon kevés oldalon tollas és ceruzás jelölésekkel.
2600707
17520
418
2600544
17521
418
Anakreón. Anakreón versei. Anakreóni dalok. Töredékek. Ford.: Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Számozott (349./1300) példány.
2529497
17522
418
Jókai Anna, Kozma Imre: A remény ablaka. Bp., 2013. Éghajlat. Kiadói kartonált papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF