Játékgyűjtemény 5-18 éves gyermekek számára. Futó-, labda-, küzdő, staféta-, énekes-, stb. játékok és táncok. Összeáll.: Iró Lajosné és Rosta Irén. Bp., 1934, Held János-ny., 48+(4) p. Korabeli hirdetésekkel, kottákkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Jurij Gagarin: Utazás a világűrben. Az első űrhajós pilóta feljegyzései. Ford.: Rajna Béla. Bp., 1962, Táncsics. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, néhány foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Gyulai Zoltán: Hangulatok a fogságból. Szibéria 1915-1922. (Orenburg, Barnaul, Novonikolajevszk). Debrecen-Bp., 1938, Csáthy Ferenc, 104 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a gerincen kis hiánnyal, a borítón és a lapok egy részén kisebb szakadással.
Az én jeles mondatom. Mikszáth Kálmán füveskönyve. Vál., összeáll. és az utószót írta: Praznovszky Mihály. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
Horvay Katalin, Pálmay Lóránt: Tanári segédkönyv a gimnáziumok és szakközépiskolák I. osztályában a matematika tanításához. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Az ábrákat Kólya Dániel rajzolta. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 4800 példányban.