Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 314

Komját Aladár: Megindul a föld Versek Paris, 1937. Atelier de Paris. 67 l. A szerző emigrációban megjelent kötete. Kiadói, sérült papírborítóval
17463.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tamási Gáspár: Vadon nőtt gyöngyvirág. Bukarest, 1971, Kriterion, 214+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17464.

Rufpreis:
1 200 HUF

A vén cigány. Vörösmarty Mihály legszebb költeményei. (Bp.), é.n., Franklin-Társulat, 63+(1) p. Kiadói papírkötés.
17465.

Rufpreis:
1 200 HUF

Játékgyűjtemény 5-18 éves gyermekek számára. Futó-, labda-, küzdő, staféta-, énekes-, stb. játékok és táncok. Összeáll.: Iró Lajosné és Rosta Irén. Bp., 1934, Held János-ny., 48+(4) p. Korabeli hirdetésekkel, kottákkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17466.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Mester János: Kelet nagy gondolkodói. Kultura és Tudomány. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 232 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
17467.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jurij Gagarin: Utazás a világűrben. Az első űrhajós pilóta feljegyzései. Ford.: Rajna Béla. Bp., 1962, Táncsics. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, néhány foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17468.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyulai Zoltán: Hangulatok a fogságból. Szibéria 1915-1922. (Orenburg, Barnaul, Novonikolajevszk). Debrecen-Bp., 1938, Csáthy Ferenc, 104 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a gerincen kis hiánnyal, a borítón és a lapok egy részén kisebb szakadással.
17469.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az én jeles mondatom. Mikszáth Kálmán füveskönyve. Vál., összeáll. és az utószót írta: Praznovszky Mihály. Szeged, 2005, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
17470.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pilinszky János válogatott művei. 30 év sorozat. Szerk.: Illés Endre, Kardos György. Bp., 1978, Magvető-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17471.

Rufpreis:
1 200 HUF

Julian Sorell Huxley: Az állatkertben. Ford.: Dr. Völgyesi Ferencné. Bp., 1948, Athenaeum, 72 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17472.

Rufpreis:
1 200 HUF

Horvay Katalin, Pálmay Lóránt: Tanári segédkönyv a gimnáziumok és szakközépiskolák I. osztályában a matematika tanításához. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Az ábrákat Kólya Dániel rajzolta. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 4800 példányban.
17473.

Rufpreis:
1 000 HUF

Leleszy Béla: A rangapuri kaland. Világvárosi Regények 615. Bp., 1939, Literária (Hungária-ny.), 63+(1) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, kisebb szakadással.
17474.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF