Szinnyei József: Magyar írók élete és munkái I-XIV. köt. Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése Utánnyomat Sorozata. Bp., 1980-1981., Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.
Jókai Mór: Délvirágok; Árnyképek. (Egy kötetben). Pest, 1870-1873, Heckenast Gusztáv, 307+(1) p. + 403+(1) p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, az első 8 lap kijár, ex libris-szel.
Fekete István: Karácsonyi látogatók. Válogatta és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor rajzaival. Bp., 1989, Móra, 256 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a lapok felső részén kis folttal.
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Fordította: Telekes Béla. Bp.,é.n. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kis szakadással. Néhány lapon kis szakadással.
2 Verne kötet: Verne Gyula: Sztrogoff Mihály a cár futárja. Geiger RIchárd rajzaival. Bp., é.n. Tolnai Kiadói vászonkötésben + Senki fia. Bp Frankin. Sérült egészvászon kötésben.