Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 314

17367.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szinnyei József: Magyar írók élete és munkái I-XIV. köt. Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése Utánnyomat Sorozata. Bp., 1980-1981., Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.
17368.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gondolat zsebkönyvek 27 kötete
17369.

Rufpreis:
4 000 HUF

17370.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Mór: Délvirágok; Árnyképek. (Egy kötetben). Pest, 1870-1873, Heckenast Gusztáv, 307+(1) p. + 403+(1) p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, az első 8 lap kijár, ex libris-szel.
17371.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete István: Karácsonyi látogatók. Válogatta és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor rajzaival. Bp., 1989, Móra, 256 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a lapok felső részén kis folttal.
17372.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1962, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált kötés, enyhén kopottas állapot.
17373.

Rufpreis:
1 400 HUF

Verne Gyula: Város a levegőben. Bp., 1902, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
17374.

Rufpreis:
1 800 HUF

Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Fordította: Telekes Béla. Bp.,é.n. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kis szakadással. Néhány lapon kis szakadással.
17375.

Rufpreis:
1 400 HUF

Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Ford.: Visi Imre. Bp., én., Franklin. Negyedik kiadás. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, intézményi bélyegzővel.
17376.

Rufpreis:
1 400 HUF

Verne Gyula: Város a levegőben. Regény. Ford.: Zigány Árpád. Bp., én., Franklin. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, névbélyegzővel.
17377.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 Verne kötet: Verne Gyula: Sztrogoff Mihály a cár futárja. Geiger RIchárd rajzaival. Bp., é.n. Tolnai Kiadói vászonkötésben + Senki fia. Bp Frankin. Sérült egészvászon kötésben.
17378.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF