Niczky Emőke: Ébresztő. Szentmihályi Szabó Péter emlékezete. Bp., 2017, Agroinform. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Dixon, Franklin W.: Az óceánrepülő. Ford.: Radványi Kálmán. Márton Lajos rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A fordító, Radványi Kálmán (1887-1943) által Pintér Jenő (1881-1940) irodalomtörténész, a budapesti tankerület főigazgatója részére DEDIKÁLT példány.
1917-1918 Milliók Könyve 2 száma (52, 64 sz): Conan Doyle, Arthur: Az utolsó jakobinus, Nilusi kaland. Bp.,1917-1918, Singer és Wolfner, Kiadói papírkötések, az egyik gerince javított, a másik szám felső lapsarkain hiánnyal, szakadozottak, kissé foltosak.
Magyar Mesemondó 54. sz. Ünnepi versek és rigmusok. Énekli egy öreg poéta. Bp., én., Méhner Vilmos, 16 p. + Hajnóczy: Csicsóné. Elbeszélés. Jó Könyvek 45. sz. Bp., én., Méhner Vilmos, 20 p.
Daudet Alfonz:Művész házasságok és egyéb elbeszélések. III. Irodalmi Szecesszió, szerk.: Rózsa Miklós. Bp., 1900., Sachs és Pollák. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borító.
Hajo Banzhaf: Tarot. Mindennapi mágia. H.n., 2005, Bioenergetic. Színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó címlappal, az utolsó két lap kijár.
Kölcsey Ferencz versei. Negyedik kiadás Toldy Ferencz által a költő arczképével. Pest,. 1863. Heckenast. Aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. 12 cm
Ottolengui, Rodrigues: A század bűne. Regény két kötetben. Ford.: Révész Paula. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas, foltos. Mindkét kötetben kissé foltos lapok, laza, szakadt kötés.