Gróf Széchényi István gondolatainak gyűjteménye. Válogatta és az utószót írta: Környei Attila. Bp.,1999, Paginarum. Második átdolgozott, javított kiadás. A mű megjelent az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára. Kiadói velúr-kötés, újszerű állapotban.
Szomory Dezső: Horeb tanár úr. Kőbányai János utószavával. Szomory Dezső művei I. köt. Bp., 2007., Múlt és Jövő. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
Herman Ottó: A pokol cséplője. Vál., sajtó alá rendezte, az utószót írta: Erdődy Gábor. Bp.,1983,Magvető. Fekete-fehér szövegközti Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy helyen kissé sérült kötéssel, volt könyvtári példány.
2 db könyv: Dr. Tóth Tihamér: Tiszta férfiúság. Levelek diákjaimhoz I. Márton L. rajzaival. Bp., 1938, a szerző kiadása (Stephaneum-ny.), 233 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, helyenként foltos lapokkal, kissé sérült borítóval. Ajándékozási bejegyzéssel ("Pfaff Lajos VI. o. tanulónak jutalmul a szerző hagyatékából. Gyula, 1940. jún. 25."), bélyegzővel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Tiszta férfiúság az egyetemeken. Szerk.: Dr. Koszterszitz József. Bp., (1943), Szent István-Társulat, 97+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.