Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 314

17427.

Rufpreis:
1 200 HUF

Antal; Pauer: Pauer-versek és -írások DEDIKÁLT példány. Bp., 2002. Magyar Műhely, kiadói kartonált papírkötésben
17428.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gróf Széchényi István gondolatainak gyűjteménye. Válogatta és az utószót írta: Környei Attila. Bp.,1999, Paginarum. Második átdolgozott, javított kiadás. A mű megjelent az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára. Kiadói velúr-kötés, újszerű állapotban.
17429.

Rufpreis:
1 600 HUF

17430.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tamási Áron: Ragyog egy csillag. Bp., 1942, Révai. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, jó állapotban. A kötésterv Pekáry István munkája.
17431.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jékely Zoltán: Zugliget. I-II. köt. (Egy kötetben). Bp., [1940], Franklin-Társulat, 179+141 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17432.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szomory Dezső: Horeb tanár úr. Kőbányai János utószavával. Szomory Dezső művei I. köt. Bp., 2007., Múlt és Jövő. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
17433.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herman Ottó: A pokol cséplője. Vál., sajtó alá rendezte, az utószót írta: Erdődy Gábor. Bp.,1983,Magvető. Fekete-fehér szövegközti Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy helyen kissé sérült kötéssel, volt könyvtári példány.
17434.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Kis Újság nagy képes naptára az 1914-ik évre. IX.évfolyam, Budapest, kiadja Wodianer F és fiai. Újrakötött példány, szép állapotban.
17435.

Rufpreis:
1 200 HUF

17436.

Rufpreis:
2 000 HUF

17437.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db könyv: Dr. Tóth Tihamér: Tiszta férfiúság. Levelek diákjaimhoz I. Márton L. rajzaival. Bp., 1938, a szerző kiadása (Stephaneum-ny.), 233 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, helyenként foltos lapokkal, kissé sérült borítóval. Ajándékozási bejegyzéssel ("Pfaff Lajos VI. o. tanulónak jutalmul a szerző hagyatékából. Gyula, 1940. jún. 25."), bélyegzővel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Tiszta férfiúság az egyetemeken. Szerk.: Dr. Koszterszitz József. Bp., (1943), Szent István-Társulat, 97+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17438.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF