Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 182

Vegyes katalógus tétel, 4 db:  Oszmán-török hímzések. Eger, 1990., Dobó István Múzeum.; Palóc népművészet. Eger, 1990., Dobó István Múzeum.; A Kárpát-medence népviseleteiből. Miskolc,én.,Lézerpont.;  Matyó népélet. Mezőkövesd,2006,Matyó Múzeum.
16652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes különféle a népművészettel és a néprajzzal kapcsolatos kiadvány, 8 db:   Nyárády Mihály: Az ajkai népviselet. Nyíregyháza, 1964., Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés.;   Kresz Mária: Virág és népművészet. Bp., én., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.;   Állatábrázolás a magyar népművészetben. Szolnok, 1995., Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés.;   Fonás-Szövés-Szőttes. Válogatott szakbibliográfia. Szerk.: Domonkos Ottó. Összeáll.: Angyal Katalin. Sopron, 1997., Hildebrand-ny. Kiadói papírkötés.;   Azok a gyerekek. Miskolc, 1979., Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.;   A ház ünnepi öltözete. Népi textíliák Nógrád megyében. Balassagyarmat, 1997.,Palóc Múzeum. Kiadói papírkötés.;   Megyék népművészeti kiállítása. Bp., 1973., MNG. Kiadói papírkötés.;   Lackovits Emőke-Lukács László: A vásárok és az árucsere néprajza a Közép-Dunántúlon. Székesfehérvár, 1987., István Király Múzeum. Kiadói papírkötés.   + Hideg Ágnes: A történelmi és régészeti közlemények repertóriuma. 1926-1928. Miskolc, 1998., B-A-Z M. Levéltár - Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
16653.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kortárs képzőművészet. Válogatás a Ludwig Múzeum, Budapest és a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményéből. Bp.,1991, MNG-Ludwig Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés
16654.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wolf Rózsi: Gioacchino Pizzoli, a bolognai magyar-illir kollégium freskófestője. A budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem keresztény régészeti és művészeti intézetében készül doktori értekezés. Bp., 1928, Stephaneum, 1 t. + 92 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, a gerincen kisebb hiánnyal.
16655.

Rufpreis:
2 000 HUF

16656.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

E. Szabó Ilona: Fülöp Antal Andor. Bukarest, 1979, Kriterion. Színes és fekete-fehér képekkel, Fülöp Antal Andor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói sérült papír védőborítóval, hátsó szennylapon szakadással.
16657.

Rufpreis:
1 600 HUF

1970 Tánctudományi tanulmányok. 1969-1970. Szerk.: Dienes Gedeon, Maácz László. Bp., 1970., Magyar Táncművészek Szövetsége Tudományos Tagozata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1020 példányban.
16658.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth János: Az őrségek népi építészete. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1700 példányban.
16659.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kajári Gyula kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria / Tornyai János Múzeum. ALÁÍRT! Bp.-Hódmezővásárhely, 1970. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
16660.

Rufpreis:
1 400 HUF

Velledits Lajos: A restaurálás. Műhelytitkok. Bp., 1981, Corvina. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16661.

Rufpreis:
1 400 HUF

1951 Építés - Építészet. Az építőművészet, tudomány és gyakorlat lapja. III. évf. 9-10. sz. Szerk.: Lux László. Bp., 1951, Építőipari Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2480 példányban.
16662.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest Székesfőváros Képtárának katalógusa. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros házinyomdája. 30 p. Kiadói papírkötés, egyik lapon kisebb szakadással.
16663.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF