Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 182

Brenner György: Tizenötmillió. Scriptor füzetek 4. Bp., 1993, Mécs László Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16676.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fényképtár I. Berekméri Zoltán. Collection of Photography I. Zoltán Berekméri. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1995, Magyar Fotóművészek Szövetsége/Pelikán Kiadó. Számos fekete-fehér fotóval. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16677.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Batári Ferenc: Ottoman Turkish Carpets. Budapest-Keszthely, 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16678.

Rufpreis:
1 600 HUF

Stokes, Marianne & Adrian: Hungarian Journeys. Landscapes and Portraits 1905-1910. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16679.

Rufpreis:
1 000 HUF

Biermann Georg: Die Kunst von Georg Biermann, Florenz und Seine Kunst. Aranyozott, szép állapotú egészbőr kötésben
16680.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos címlappal.
16681.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reneszánsz ötvöskincsek. Az Iparművészeti Múzeum kiállítása. Szerk.: Pataki Judit. Bp., 2008, Nagytétényi Kastélymúzeum. Kiadói papírkötés.
16682.

Rufpreis:
1 000 HUF

1972 Bodrogi Tibor: Afrika és Óceánia művészete. Veszprém, 1972, Veszprém M. Múzeumok Igazgatósága, 60 p.
16683.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban. Megjelent 3070 példányban.
16684.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szinnyai Katalin-Kocsis ferenc-Zádor Mihály: Fejlődéstörténeti érdekességek az építési múltból. Hogyan építettek elődeink? Bp., 1992, Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
16685.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar székesegyházak. Szerk.: Éri István. Bp.,1989, Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói kartonált papírkötés.
16686.

Rufpreis:
1 200 HUF

Almási Tibor: A győri Képző- és Iparművészeti Társulat 1919-1944. Győr, 1999. XJM
16687.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF