Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2517178
16676
416
Books: Architecture, Art
Brenner György: Tizenötmillió. Scriptor füzetek 4. Bp., 1993, Mécs László Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
2517199
16677
416
Books: Architecture, Art
Fényképtár I. Berekméri Zoltán. Collection of Photography I. Zoltán Berekméri. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1995, Magyar Fotóművészek Szövetsége/Pelikán Kiadó. Számos fekete-fehér fotóval. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
2577643
16678
416
Books: Architecture, Art
Batári Ferenc: Ottoman Turkish Carpets. Budapest-Keszthely, 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2577663
16679
416
Books: Architecture, Art
Stokes, Marianne & Adrian: Hungarian Journeys. Landscapes and Portraits 1905-1910. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2621783
16680
416
Books: Architecture, Art
Biermann Georg: Die Kunst von Georg Biermann, Florenz und Seine Kunst. Aranyozott, szép állapotú egészbőr kötésben 2620709
16681
416
Books: Architecture, Art
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos címlappal.
2621109
16682
416
Books: Architecture, Art
Reneszánsz ötvöskincsek. Az Iparművészeti Múzeum kiállítása. Szerk.: Pataki Judit. Bp., 2008, Nagytétényi Kastélymúzeum. Kiadói papírkötés. 2621573
16683
416
Books: Architecture, Art
1972 Bodrogi Tibor: Afrika és Óceánia művészete. Veszprém, 1972, Veszprém M. Múzeumok Igazgatósága, 60 p. 2619305
16684
416
Books: Architecture, Art
Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban. Megjelent 3070 példányban.
2615159
16685
416
Books: Architecture, Art
Szinnyai Katalin-Kocsis ferenc-Zádor Mihály: Fejlődéstörténeti érdekességek az építési múltból. Hogyan építettek elődeink? Bp., 1992, Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. 2616040
16686
416
Books: Architecture, Art
Magyar székesegyházak. Szerk.: Éri István. Bp.,1989, Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói kartonált papírkötés.
2617799
16687
416
Books: Architecture, Art
Almási Tibor: A győri Képző- és Iparművészeti Társulat 1919-1944. Győr, 1999. XJM
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF