Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 182

Chevalier, Denys: Picasso. The Blue and Rose Periods. Vaduz, 1991, Bonfini Press. Gazdag képanyaggal, Pablo Picasso műveinek reprodukcióival illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült kiadói papír védőborítóban.
16688.

Rufpreis:
1 400 HUF

16689.

Rufpreis:
800 HUF

16690.

Rufpreis:
1 200 HUF

16691.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16692.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herend. Une manufacture florissante au 20e siécle - Virágzó manufaktúra a 20. században. A bevezető tanulmány és a képanyag összeállítása: Vadas József munkája. Varga Vera műtárgyleírásaival és Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1996, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
16693.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ferenczy László: Japán iparművészet XVII-XIX. század. Bp., 1981., Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
16694.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói kopott félvászon kötésben
16695.

Rufpreis:
4 000 HUF

Haulisch Lenke: A szentendrei festészet. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16696.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bartók Gergely: Házi Erzsébet művészete szerepei tükrében. Bp., 2012. Szerzői. Kiadói papírkötésben
16697.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vasarely III. Neuchatel, 1974, Griffon. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón a műanyagborítás sérült.
16698.

Rufpreis:
1 200 HUF

Genthon István: Rippl-Rónai József. A képeket vál.: Szabadi Judit. Bp., 1977, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói kopott papír védőborítóban.
16699.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF