Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 182

Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádor Endre. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, a felső sarkain ütődésnyommal.
16700.

Rufpreis:
1 000 HUF

16701.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zácsfalvi Gyula: London. Bp, 2004, Zwar Kft. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
16702.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
16703.

Rufpreis:
800 HUF

16704.

Rufpreis:
1 400 HUF

16705.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Magyar építészet 1945-70. Szerk.: Szendrői Jenő. Írta: Szendrői Jenő, Arnóth Lajos, Finta József, Merényi Ferenc, Nagy Elemér. Bp.,1972,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés.   Szigetvári György (1926-2018) Ybl Miklós-díjas építészmérnök névbejegyzésével.
16706.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16707.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wolfgang Schwarze-Gertrud Adelt: Wohnen Heute. Wuppertal, 1975., Wolfgang Schwarze Verlag. Fekete-fehér fotókkal, belül modern-retró lakásbelsőkkel. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
16708.

Rufpreis:
1 400 HUF

16709.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16710.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Mi 30. HVG címlaptár 1979-2009. Összeáll.: Horváth Zoltán. Bp., 2009., HVG. DVD - melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16711.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF