Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 182
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2621512
16700
416
Books: Architecture, Art
Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádor Endre. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, a felső sarkain ütődésnyommal.
2393373
16701
416
Books: Architecture, Art
2374284
16702
416
Books: Architecture, Art
Zácsfalvi Gyula: London. Bp, 2004, Zwar Kft. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. 2374293
16703
416
Books: Architecture, Art
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
2374294
16704
416
Books: Architecture, Art
2374107
16705
416
3200
Books: Architecture, Art
2619484
16706
416
Books: Architecture, Art
Magyar építészet 1945-70. Szerk.: Szendrői Jenő. Írta: Szendrői Jenő, Arnóth Lajos, Finta József, Merényi Ferenc, Nagy Elemér. Bp.,1972,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés. Szigetvári György (1926-2018) Ybl Miklós-díjas építészmérnök névbejegyzésével. 2620720
16707
416
Books: Architecture, Art
Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2620641
16708
416
Books: Architecture, Art
Wolfgang Schwarze-Gertrud Adelt: Wohnen Heute. Wuppertal, 1975., Wolfgang Schwarze Verlag. Fekete-fehér fotókkal, belül modern-retró lakásbelsőkkel. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
2617270
16709
416
Books: Architecture, Art
2617281
16710
416
Books: Architecture, Art
2617298
16711
416
Books: Architecture, Art
Mi 30. HVG címlaptár 1979-2009. Összeáll.: Horváth Zoltán. Bp., 2009., HVG. DVD - melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF