Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 182

16712.

Rufpreis:
1 800 HUF

16713.

Rufpreis:
1 800 HUF

John Hedgecoe: How to take great photographs. Singapure, 2001. Collins and Brown. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval
16714.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dürer és kortársai. Művészóriások óriásmetszetei. I. Miksa császár diadala. Bp., 2005., Szépművészeti Múzeum. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
16715.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Katkóné Bagi Éva-Orbán Imre: Két évszázad zászlói. A szegedi Móra Ferenc Múzeum zászlógyűjteményének katalógusa. Szeged, 2003.,Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés.
16716.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Munkácsy-Trilógia. [Krisztus Pilátus előtt, Ecce Homo, Golgota.] Hapák József fotói. A fotós által aláírt példány. Debrecen, 1995., Blende Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16717.

Rufpreis:
1 800 HUF

A nyírbátori minorita templom Krucsay-oltára. [Passió-oltár.] Hapák József fotói. A fotós által aláírt példány. [Debrecen, 1994.], Blende Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16718.

Rufpreis:
1 400 HUF

16719.

Rufpreis:
1 400 HUF

Caspar David Friedrich. Texte von Caspar David Friedrich. Einleitung von Horst Koch. Kirchdorf am Inn, 1987, Berghaus Verlag. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, néhány lap kissé foltos.
16720.

Rufpreis:
1 600 HUF

Haftmann, Werner: Emil Nolde. Köln, 1988, DuMont Buchverlag. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16721.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tobien, Felicitas: Franz Marc. Ramerding, 1982, Berghaus Verlag. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16722.

Rufpreis:
2 000 HUF

Művészettörténeti tanulmányok. A Művészettörténeti Dokumentációs Központ évkönyve. 1954-55. Szerk.: Dávid Katalin. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 471+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen néhány kisebb gyűrődéssel. Megjelent 640 példányban.
16723.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF