Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 182

Kreilisheim György: Régi magyar fényképezés. Officina Képeskönyvek 34. Bp., 1941, Officina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.
16664.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mai magyar művészet 2 kötete: Horváth György: Gádor István; Koczogh Ákos: Tevan Margit. Bp., 1971-1977, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
16665.

Rufpreis:
1 400 HUF

16666.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar hősök arcképcsarnoka. Somogyi Győző festményei. Szelényi Károly fotói 1996.
16667.

Rufpreis:
800 HUF

A nyírbátori minorita-templom. Bp., 1925, Stephaneum, 1 sztl. lev. + 7 t. (fekete-fehér képek). Kiadói tűzött papírkötés. Csányi Károly (1873-1955) építész, művészettörténész által DEDIKÁLT példány.
16668.

Rufpreis:
1 200 HUF

Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp.,1979, Corvina, 60 p. Gorka Lívia műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16669.

Rufpreis:
1 200 HUF

16670.

Rufpreis:
800 HUF

16671.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az én múzeumom. 5 db. 1967-1968, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16672.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db kiállítási katalógus - Magyar bútorművészet a XVIII. században + Bútorművészet a XIX. században + Vértesszőlős + A Zalai Zichy Mihály Emlékmúzeum + Nagytétény műemlékei + Margitsziget. Papírkötésben, jó állapotban
16673.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kallos Pál Az áttetszőség mestere. Kihajtható kiállítási leporelló é.n.
16674.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Gerő Ödön: Művészetekről. Bp., 1936. Szerzői. Kiadói papírborítóval. 11 p.
16675.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF