Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2572394
11706
412
3400
Glass-objects
Cseh bonbonier aktokkal díszítve, öntött, apró lepattanások, d:10cm 2562995
11707
412
Glass-objects
4db ólomkristály konyakos pohár, kopott. 2530436
11708
412
Glass-objects
Jeges vödör, formába öntött, anyagában színezett üveg, fém szerelékkel, kis csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 13 cm, d: 11 cm
2527911
11709
412
Glass-objects
Anyagában színezett fekete üveg váza, festett díszítéssel, kisebb csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 30 cm
2504723
11710
412
Glass-objects
Ólomkristály kétrétegű üveg váza, hámozott, kopásnyomokkal, csorbákkal, m: 21 cm
2049542
11711
412
Glass-objects
Üveg váza, öntési hibával, m: 24,5 cm
2534597
11712
412
Glass-objects
3 db parfümös üveg: Avon Femme tartalommal, 4711, Chloé
2534595
11713
412
Glass-objects
Üveg kosár, fújt. anyagában színezett. m: 17 cm
2345399
11714
412
Glass-objects
Mini üveg hattyú, hibátlan, m: 7 cm 2345071
11715
412
Glass-objects
Öntött üveg hamutartó, kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 2,5 cm
2399167
11716
412
Glass-objects
Ólomkristály nagyméretű hamutál, metszett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 16 cm
2399174
11717
412
Glass-objects
Ólomkristály kínáló tál, metszett, jelzés nélkül, apró csorbákkal, d: 17 cm, m: 9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF