Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563943
11657
412
Glass-objects
Üveg levélnehezék, kopásokkal, m: 8 cm 2563955
11658
412
Glass-objects
2 db Art Deco parfümös üveg, az egyik pumpája sérült, m:8-15,5cm
2288948
11659
412
Glass-objects
Öblös kristály váza, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm, d: 15,5 cm
2563942
11661
412
Glass-objects
Üveg levélnehezék, kopásokkal, m: 7 cm 2563954
11662
412
Glass-objects
Retró üveg dísztál, kopásnyomokkal, d:28cm
2563953
11663
412
Glass-objects
Retró üveg nagyméretű dísztál, kopásnyomokkal, d:39cm
2564624
11664
412
Glass-objects
Csizma formájú parfümös üveg, kopott, m:8cm
2564694
11665
412
Glass-objects
Üveg csengő, rokokó stílusú gravírozással, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2564739
11666
412
Glass-objects
Olaj, ecet tartó, üveg, kopott, dugó nélkül, m:14-15cm 2565693
11667
412
Glass-objects
2566137
11668
412
Glass-objects
1960-as 70-es évek Lars Hellsten for Skruf Svédország művészi üveg ló szobrok, jelzés nélkül. kopott.m:14cm 2566135
11669
412
Glass-objects
1960-as 70-es évek Lars Hellsten for Skruf Svédország művészi üveg bagoly szobrok, csak az egyik jelzett. kopott.m:8,5-14cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF