Gläser

Zahl der Lose: 172

Üveg levélnehezék, kopásokkal, m: 8 cm
11657.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Art Deco parfümös üveg, az egyik pumpája sérült, m:8-15,5cm
11658.

Rufpreis:
8 000 HUF

Öblös kristály váza, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm, d: 15,5 cm
11659.

Rufpreis:
1 600 HUF

Üveg levélnehezék, kopásokkal, m: 7 cm
11661.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retró üveg dísztál, kopásnyomokkal, d:28cm
11662.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retró üveg nagyméretű dísztál, kopásnyomokkal, d:39cm
11663.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csizma formájú parfümös üveg, kopott, m:8cm
11664.

Rufpreis:
1 200 HUF

Üveg csengő, rokokó stílusú gravírozással, kopásnyomokkal, m: 18 cm
11665.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olaj, ecet tartó, üveg, kopott, dugó nélkül, m:14-15cm
11666.

Rufpreis:
2 000 HUF

11667.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1960-as 70-es évek Lars Hellsten for Skruf Svédország művészi üveg ló szobrok, jelzés nélkül. kopott.m:14cm
11668.

Rufpreis:
5 000 HUF

1960-as 70-es évek Lars Hellsten for Skruf Svédország művészi üveg bagoly szobrok, csak az egyik jelzett. kopott.m:8,5-14cm
11669.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF