Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1590945
11645
412
Glass-objects
Zöld-arany színű 6 db likőrös és 6 db pezsgős pohár, hibátlanok
2543877
11646
412
Glass-objects
Biedermeier aranyozott hántolt üveg váza. Többrétegű, fújt, hámozott, zománcfestett üveg. Kopott, . m: 23 cm
2506154
11647
412
15000
Glass-objects
2404127
11648
412
Glass-objects
Muranói üveg likőrős pohár készlet 12 darabos. Ezüstözött széllel 12 cm 2421143
11649
412
Glass-objects
6 db ólomkristály üveg pohár, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm
2562993
11650
412
Glass-objects
5db kristályüveg pezsgőspohár, kopásnyomokkal, m:27cm 2563076
11651
412
Glass-objects
Fújt, régi hutaüveg palack, kopott, m:21cm 2563401
11652
412
Glass-objects
Gazdagon csiszolt ólomkristály kínáló tál. Kis kopással, 26x17cm
2563948
11653
412
Glass-objects
Üveg levélnehezék, kopásokkal, m: 7 cm 2563947
11654
412
Glass-objects
Üveg levélnehezék, kopásokkal, (10 éves a Wihrpool gravírozással) m: 8 cm 2563944
11655
412
Glass-objects
Üveg levélnehezék, kopásokkal, m: 6 cm 2563945
11656
412
Glass-objects
Üveg levélnehezék, kopásokkal, m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF