Gläser

Zahl der Lose: 172

Kossuth címeres pohár, rubin pácolt, fújt üveg, erősen kopott, m: 12,5cm
11670.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

Vizespohár készlet, kézzel készített üveg. Kopásnyomokkal, m:11-29cm
11671.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik italos üveg, Nelken (szegfűszeg) felirattal, fújt üveg, dugó nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 22,5cm
11672.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik italos üveg, Borovicska felirattal, fújt üveg, dugó nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 21,5cm
11673.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lüszteres kék üveg tálka, szakított üveg, kopott d:15cm, m:7cm
11674.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dekoratív üveg kompótos készlet, hibátlan, d:15,5-23cm
11675.

Rufpreis:
2 000 HUF

Millefiori üveg kínáló, kopott, h:33cm, m:11cm
11676.

Rufpreis:
2 800 HUF

Val ST. Lambert üveg váza, kopott, jelzett, m:16cm
11677.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Bohémia mini viragtartó, üveg, egyik jelzett etikettel, kopott, m:5 d:8cm
11678.

Rufpreis:
2 000 HUF

Art deco stílusú aranyozott üveg doboz, kopott, 11x7x4,5cm
11679.

Rufpreis:
2 800 HUF

Royal Coppenhaga kristály mécses tartó, etikettel jelzett, kopott, m: 7,5cm
11680.

Rufpreis:
2 400 HUF

Royal Coppenhaga kristály mécses tartó, etikettel jelzett, kopott, m: 5cm
11681.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF