Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2566205
11670
412
Glass-objects
Kossuth címeres pohár, rubin pácolt, fújt üveg, erősen kopott, m: 12,5cm 2566443
11671
412
Glass-objects
Vizespohár készlet, kézzel készített üveg. Kopásnyomokkal, m:11-29cm
2566903
11672
412
Glass-objects
Antik italos üveg, Nelken (szegfűszeg) felirattal, fújt üveg, dugó nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 22,5cm
2566899
11673
412
Glass-objects
Antik italos üveg, Borovicska felirattal, fújt üveg, dugó nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 21,5cm 2569740
11674
412
Glass-objects
Lüszteres kék üveg tálka, szakított üveg, kopott d:15cm, m:7cm
2571123
11675
412
Glass-objects
Dekoratív üveg kompótos készlet, hibátlan, d:15,5-23cm
2571228
11676
412
Glass-objects
Millefiori üveg kínáló, kopott, h:33cm, m:11cm
2571224
11677
412
3400
Glass-objects
Val ST. Lambert üveg váza, kopott, jelzett, m:16cm 2571218
11678
412
Glass-objects
Bohémia mini viragtartó, üveg, egyik jelzett etikettel, kopott, m:5 d:8cm
2571279
11679
412
Glass-objects
Art deco stílusú aranyozott üveg doboz, kopott, 11x7x4,5cm 2571283
11680
412
Glass-objects
Royal Coppenhaga kristály mécses tartó, etikettel jelzett, kopott, m: 7,5cm
2571285
11681
412
Glass-objects
Royal Coppenhaga kristály mécses tartó, etikettel jelzett, kopott, m: 5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF