Gläser

Zahl der Lose: 172

Ólomkristály hamutartó, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm + üveg váza, m: 11,5 cm
11694.

Rufpreis:
800 HUF

Aranyozott üveg kompótos tál 3 db tálkával, kopásnyomokkal, d: 12 és 21 cm
11695.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kék ólomkristály váza, kopásnyomokkal m: 16cm
11696.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Biedermeier stílusú, hámozott, talpaspohár, kopásnyomokkal, m:17cm
11697.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bordó ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m: 26cm
11698.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bordó ólomkristály, virágmotívumos váza, kopásnyomokkal, m:32cm
11699.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ólomkristály váza, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal, csorbával. m:15,5cm
11700.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ólomkristály hamutál, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal. d:17cm
11701.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11702.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tiroli emlék, csiszolt kristály levélnehezék dobozban, m:3cm
11703.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ittala finn design gyufatartó, jelzett, hibátlan, m:10cm
11704.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fekete és piros talpas borospohár, jelzés nélkül, hibátlan, m:20,5cm
11705.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF