Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2528765
11694
412
Glass-objects
Ólomkristály hamutartó, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm + üveg váza, m: 11,5 cm
2511096
11695
412
Glass-objects
Aranyozott üveg kompótos tál 3 db tálkával, kopásnyomokkal, d: 12 és 21 cm
2572033
11696
412
4800
Glass-objects
Kék ólomkristály váza, kopásnyomokkal m: 16cm
2572034
11697
412
4800
Glass-objects
Biedermeier stílusú, hámozott, talpaspohár, kopásnyomokkal, m:17cm 2572035
11698
412
6500
Glass-objects
Bordó ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m: 26cm
2572036
11699
412
Glass-objects
Bordó ólomkristály, virágmotívumos váza, kopásnyomokkal, m:32cm
2572011
11700
412
Glass-objects
Ólomkristály váza, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal, csorbával. m:15,5cm
2572009
11701
412
3800
Glass-objects
Ólomkristály hamutál, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal. d:17cm
2572008
11702
412
3800
Glass-objects
2572273
11703
412
Glass-objects
Tiroli emlék, csiszolt kristály levélnehezék dobozban, m:3cm 2572373
11704
412
Glass-objects
Ittala finn design gyufatartó, jelzett, hibátlan, m:10cm 2572386
11705
412
Glass-objects
Fekete és piros talpas borospohár, jelzés nélkül, hibátlan, m:20,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF