Gläser

Zahl der Lose: 172

11621.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

11622.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Monumentális, díszes pohárkészlet, apró kopásokkal, cca. 43db, vegyes méretben.
11623.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bohémia gazdagon csiszolt ólomkristály kínáló tál. hibátlan, etikettel jelzett, d:20 cm
11624.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zöld ajka kristály nagy méretű kínáló tál. Hibátlan d: 28 cm, m:15cm
11625.

Rufpreis:
10 000 HUF

Újpesti Dózsa címeres díszváza, kopásnyomokkal, m:23,5cm
11626.

Rufpreis:
10 000 HUF

9db miniatűr muránói üveg állat figura, kutya, gólya, ló, szarva, pelikán, őz, gyűjteményi darabok, sérülésekkel m: cca. 5-9cm
11627.

Rufpreis:
4 000 HUF

9db miniatűr muránói üveg állat figura, elefánt, nyuszi, kutya, tacskó, pingvin, gyűjteményi darabok, apró sérülésekkel m: cca. 5cm
11628.

Rufpreis:
5 000 HUF

4db miniatűr muránói üveg állat figura, csibe, teve, pelikán, zsiráf, gyűjteményi darabok, apró sérülésekkel m: cca. 5cm
11629.

Rufpreis:
3 000 HUF

Muránói Madonna, kézzel készített üveg, etikettel jelzett, hibátlan, m:31cm
11630.

Rufpreis:
8 000 HUF

Muránói Flavio Poli lila üvegváza, fújt, lapra csiszolt, jelzett etikettel, hibátlan, m:15cm
11631.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

11632.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF