Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2399235
11718
412
Glass-objects
Takács ólomkristály kínáló tál, gravírozott Gyöngyös felirattal és díszítéssel, metszett, matricával jelzett, apró csorbákkal. d: 28 cm
2502492
11719
412
Glass-objects
Zöld üveg dísz. Kézzel formázott, anyagában színezett, lepattanásokkal. 16 cm 2502479
11720
412
Glass-objects
2 db Fekete-arany üveg váza lepattanással 26 cm, 21 cm
2311863
11721
412
Glass-objects
Üveg kínáló kosár d: 24 cm, m: 26 cm
2424833
11722
412
Glass-objects
Üveg kínáló tál, eredeti dobozában, sérült, d: 23 cm
2232654
11723
412
Glass-objects
Svéd Chr. Sjögrm Lindshammar gravírozott üveg tál, jelzett, 10x14 cm 2166970
11724
412
Glass-objects
Anyagában színezett hutaüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
2532507
11725
412
Glass-objects
ólomkristály kínáló, kopott, m: 11,5cm 2538247
11726
412
Glass-objects
Kolglas lengyel ólomkristály puncsos tál, három részes, etikettel jelzett, szép állapotban.
2519968
11727
412
Glass-objects
6 db Kecskeméti Hirös pálinkás pohár 15,5 cm eredeti dobozában 2414069
11728
412
Glass-objects
2 db üveg edény. Szőlőmintás edény kis lepattanással 10x10x11 cm + üveg kosár d: 10 cm. Formába préseltek 2415875
11730
412
Glass-objects
Metszett üveg hamutál, ragasztásnyomokkal, 13x13x4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF