Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2403643
11768
412
Glass-objects
Vörös ólomkristály váza. Többrétegű, metszett, egy minimális lepattanással. 16 cm
2549528
11769
412
Glass-objects
2392279
11770
412
Glass-objects
Kristály váza. Egy-két apró karccal. 23,5 cm
2425010
11771
412
Glass-objects
Ólomkristály váza, fa talapzaton + üveg bonbonier, kis csorbával, kopásnyomokkal, m: 8 és 19 cm
2512408
11772
412
Glass-objects
Zöld üveg váza fém és üveggyöngyös rátétekkel. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 14,5 cm
2545315
11773
412
Glass-objects
"Erényi Diana Sósborszesz franzbranntwein" feliratú üveg, kopott, m: 14,5 cm 2397703
11774
412
Glass-objects
Csillár és falikar burák, Öntött üveg, klf méretben.
2507725
11775
412
Glass-objects
Kristály üveg kínáló tál. Csiszolt. Minimális lepattanással d: 19,5 cm
2512592
11776
412
Glass-objects
Ólomkristály váza és hamutál, kopott, m: 21 cm, d: 14 cm
2392596
11777
412
Glass-objects
Zöld üveg kiöntő dugóval, anyagában színezett, kézzel festett díszítéssel, m: 18 cm + Csiszolt üveg váza, plasztikus virágos díszítéssel, m: 11 cm. Jelzés nélkül, sérültek.
2546860
11778
412
Glass-objects
5db ólomkristály tálka, csorbákkal, d:15cm
2546870
11779
412
Glass-objects
9db lapra csiszolt Art Deco vizespohár, kopott, apró csorbák, m:10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF