Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2546873
11780
412
Glass-objects
6db lapra csiszolt Art Deco likőröspohár, kopott, apró csorbák, egyik repedt m:4-5cm 2392516
11781
412
3200
Glass-objects
Bohemia virágos kék üveg váza, anyagában színezett, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal. Kis kopásokkal, az egyik virágon sérüléssel, jelzés nélkül. m: 11,5 cm
2392518
11782
412
3200
Glass-objects
Emlék üvegpohár, plasztikus kézzel festett virágos díszítéssel, apró csorbával, kopásokkal. m: 7,5 cm
2392517
11783
412
Glass-objects
Üveg süteménytartó edény, jelzés nélkül, kis kopásokkal. d: 12 cm, m: 13 cm 2392537
11784
412
2200
Glass-objects
Kristály váza, csiszolt, jelzés nélkül, minimális kopással. m: 15,5 cm 2392523
11785
412
4200
Glass-objects
2 db német üveg emlékpohár, plasztikus kézzel festett havasi gyopár (Edelweiss) díszítéssel, az egyik anyagában színezett. Apró csorbákkal, kopásokkal. m: 14,5 cm és 8,5 cm
2416498
11786
412
Glass-objects
9 db kristály kupica, metszettek, kis csorbákkal, m: 6 cm
2541527
11787
412
Glass-objects
Retró sárga lámpabúra, kopott, m:16cm
2541450
11788
412
Glass-objects
2 db esküvői talpas borospohár, kopott, jelzés nélkül, m:23cm
2528343
11789
412
Glass-objects
Kristály doboz. Hamutartós fedéllel. 11x9x6,5 cm
2541438
11790
412
Glass-objects
Üvegkosár, kopott, jelzés nélkül, m:17cm
2421171
11791
412
4400
Glass-objects
4 db ólomkristály üveg tárgy (váza, hamutál, asztali kínáló, stb.), kis kopásnyomokkal, csorbával
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF