Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2480964
11755
412
Glass-objects
Nagy méretű üveg kínáló Formába öntött, kis lepattanással. d: 23 cm
2480967
11756
412
Glass-objects
Két kristály váza. Hibátlanok m: 15 cm, m: 12,5 cm
2515710
11757
412
Glass-objects
6 db kisméretű üveg szalvétagyűrű, réz levél dísszel 5 cm 2517334
11759
412
Glass-objects
Nagyméretű olasz likőrös üveg dugóval, formába öntött, jelzett, m: 24 cm
2306673
11760
412
Glass-objects
Színes üveg füles kosárka, anyagában színezett, jelzés nélkül, az egyik füle alatt sérüléssel, lapattanással, m: 18 cm
2550078
11761
412
Glass-objects
Izraeli likőrös készet, etikettel jelzett, kopásnyomokkal.
2534796
11762
412
3400
Glass-objects
Vörös ólomkristály tál, több rétegű, metszett, kisebb kopásnyomokkal, d: 17 cm
2494953
11763
412
Glass-objects
Borostyánüveg kínálótál, kopott, d: 30 cm
2529472
11764
412
Glass-objects
Kristály kínáló tál. Kopott, apró csorbákkal. d: 29,5 cm
2529473
11765
412
Glass-objects
Kristály kínáló tál. Kopott, apró csorbákkal. d: 25 cm
2529479
11766
412
Glass-objects
Kristály kék váza. Kopott, sérült. m:22 cm
984014
11767
412
Glass-objects
Csehszlovák art deco bonbonier, maratott, apró csorbákkal, jelzett, d: 14 cm, m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF