Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2571464
11682
412
Glass-objects
2db fátyol üvegváza, kopott, jelzés nélkül, m: 6-15cm 2570559
11683
412
Glass-objects
Likőrös palack, fújt üveg, csiszolt, jelzés nélkül, kopott, m:19cm 2570561
11684
412
Glass-objects
Bordó ólomkristály kínálótálka, kopásnyomokkal, repedéssel 17x12x9cm
2571602
11685
412
3400
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:28cm 2571870
11686
412
Glass-objects
Homokfújt üveg váza, kopott, m: 27cm
2571867
11687
412
3800
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály kínáló, kopásnyomokkal, d:21cm 2571865
11688
412
3400
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály kínáló, kopásnyomokkal, d:21cm
2571873
11689
412
2200
Glass-objects
Fújt retró üveg váza, kopott, m:26 cm
2571874
11690
412
Glass-objects
Csiszolt üvegváza, kopott, teteje levágott, m:17cm
2529265
11691
412
Glass-objects
Baccarat csiszolt üvegpoharak, 5 db, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 és 8,5 cm
2529048
11692
412
Glass-objects
Ólomkristály üveg váza, metszett, csorbával, m:
2528921
11693
412
500
Glass-objects
Üveg bonbonier, kis csorbákkal, d: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF