Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

Kurländer István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Bugaci paraszt (Kecskeméti Művésztelep). Ceruza, papír, jelzett, lap tetején autográf ajándékozási sorokkal 1931-ből, foltos, üvegezett fa keretben, 31,5×20 cm
10180.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lantos György (1957-): Őszi fák. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 40×60 cm
10181.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lantos György (1957-): Senji utcarészlet (Zengg, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, hátoldalán címkén feliratozott, 40×30 cm
10182.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Lazetzky Stella (1924 - 2014) : Képeslap terv. Akvarell, papír, dedikált, paszpartuban, 12x16 cm
10183.

Rufpreis:
12 000 HUF

Legéndy József (1927-2007): 3 db II. világháborús ("1945", "Győzelem, "44 tele") és 1 db 1919 témájú grafika ("Előre"). Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm
10184.

Rufpreis:
4 000 HUF

Legéndy József (1927-2007): 2 db színvázlat (faliképekhez?). Akvarell, ceruza, karton. Jelzés nélkül. 13x29,5 és 14,5x31 cm
10185.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Legéndy József (1927-2007): 7 db grafika. Linómetszet, papír. 1 db jelzett, többi jelzés nélkül. 30x20 cm
10186.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Legéndy József (1927-2007): Tavasz. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x20 cm
10187.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10188.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Legéndy József (1927-2007): Katonák napfényben. Tempera, ceruza, karton. Jelzés nélkül. 37x37 cm
10189.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Legéndy József (1927-2007): 2 db II. világháborús ("1945", "Győzelem) és 1 db 1919 témájú grafika ("Előre"). Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm
10190.

Rufpreis:
3 000 HUF

10191.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF