Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2469927
10180
406
7500
Kurländer István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Bugaci paraszt (Kecskeméti Művésztelep). Ceruza, papír, jelzett, lap tetején autográf ajándékozási sorokkal 1931-ből, foltos, üvegezett fa keretben, 31,5×20 cm 2508146
10181
406
15000
Lantos György (1957-): Őszi fák. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 40×60 cm 2508141
10182
406
Lantos György (1957-): Senji utcarészlet (Zengg, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, hátoldalán címkén feliratozott, 40×30 cm 2505793
10183
406
Lazetzky Stella (1924 - 2014) : Képeslap terv. Akvarell, papír, dedikált, paszpartuban, 12x16 cm 2413777
10184
406
Legéndy József (1927-2007): 3 db II. világháborús ("1945", "Győzelem, "44 tele") és 1 db 1919 témájú grafika ("Előre"). Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm
2413604
10185
406
Legéndy József (1927-2007): 2 db színvázlat (faliképekhez?). Akvarell, ceruza, karton. Jelzés nélkül. 13x29,5 és 14,5x31 cm
2413906
10186
406
5500
Legéndy József (1927-2007): 7 db grafika. Linómetszet, papír. 1 db jelzett, többi jelzés nélkül. 30x20 cm
2413764
10187
406
2200
Legéndy József (1927-2007): Tavasz. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x20 cm
2413623
10188
406
2467526
10189
406
6500
Legéndy József (1927-2007): Katonák napfényben. Tempera, ceruza, karton. Jelzés nélkül. 37x37 cm 2413792
10190
406
Legéndy József (1927-2007): 2 db II. világháborús ("1945", "Győzelem) és 1 db 1919 témájú grafika ("Előre"). Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm
2413714
10191
406
7500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF