Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2508430
10240
406
Muhits Sándor (1882-1956): Pihenő. Ceruza, pauszpapír, jelzés nélkül, lap széle sérült, 30×27 cm
2508429
10241
406
Muhits Sándor (1882-1956): Siratás. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, sérült, 48×61 cm 2509072
10242
406
Nagel József (?-): Vízparti táj. Gouache, papír, papírra kasírozva, 14×9 cm
2192890
10243
406
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Lányok. Ceruza, papír, jelzett, 38x27 és 43x30,5 cm
2192983
10244
406
Nagy Barbara (1976-), össz. 3 db mű: 2 db női és egy férfi akt. Szén, papír, jelzett, 63x45 és 70x50 cm
2192875
10245
406
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Leányfej és Támaszkodó. Ceruza, papír, jelzett, 30x21,5 és 43x30,5 cm
2497260
10246
406
Nagy Hajnalka (?-): Elvis Presley portréja ("Minden ember portréja"). Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 36x26,5 cm
2492622
10247
406
Nagy Lajos (1956-): Letűnt kor, 1986. Kréta, karton,, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 50x70 cm
2433307
10248
406
Nagy Lajos (1956-): Csendélet. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
2448024
10249
406
Nagy Lajos (1956-): Fekvő női akt, 1983. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 30,5x43 cm
2505697
10250
406
2481088
10251
406
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 32,5x47 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF