Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2494411
10252
406
14000
Mechthild Nemeczek-Frisch (1943-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 18x24 cm
2505665
10253
406
14000
2481457
10254
406
Nyergesi János (1923-1996): Kert, 1973. Tus, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fa keretben. 27,5x40 cm
2295818
10255
406
Nyilasi Tibor (1936-): Tanulmány a fekvő nőhöz. Szén, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Hátoldala foltos. 62×47,5 cm
2499442
10256
406
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Palackos csendélet. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 30x24 cm 2499448
10257
406
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Csendélet virágokkal. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 50x40 cm 2484722
10258
406
Orvos András (1939- ): Vác, látkép. Tus, akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 13×18 cm
2509580
10259
406
90000
Óvári László (1926-88): Folyópart. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60x80 cm / László Óvári (1926-88): Riverside. Oil on canvas. Signed. With autograph description and Képcsarnok Company's label on the reverse. Framed. 60x80 cm
2505892
10260
406
P. Kovács Sándor (?-?): Női aktmodell, 1973. Szén, papír, jelzett. A művész esztergomi hagyatékából. Üvegezett fa keretben, 43x30,5 cm 2507147
10261
406
Palicz József (1931-): Lőeredmények megállapítása (munkásőrök) Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm 2405994
10262
406
4600
Pap Irén (1907-1979): Karlsbadi utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, sérült keretben. 41x31,5 cm / Pap Irén (1907-1979): Street in Karlovy vary. Watercolour on paper, signed. With description on the reverse. Framed with glass. 41x31,5 cm 2341821
10263
406
Pataki Ferenc (1941-): Összehajlás, 1974. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 49×34,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF