Óvári László (1926-88): Folyópart. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60x80 cm / László Óvári (1926-88): Riverside. Oil on canvas. Signed. With autograph description and Képcsarnok Company's label on the reverse. Framed. 60x80 cm