Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2505788
10132
406
Iván Szilárd (1912-1988): Táj varjakkal. Rézkarc, papír, jelzett, 29X39 cm. Fa keretben 2506746
10133
406
Jakuba János (1909-1974): Hazafelé. Akvarell, ceruza, jelzett, lap szélén kisebb sérülésekkel, 30,5×43 cm 2511834
10134
406
Jakubik István (1968-): Ahol megállt az idő. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 20x30 cm 2494637
10135
406
Jánossy Ferenc (1926-1983): Falusi táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 2480816
10136
406
34000
Francois Maxime Joly (?-): Silver. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
2486289
10137
406
4800
Józsa Anna (?-): Igaz út örvényében. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült (lyukas). Hátoldalán címkén feliratozott. 67x45 cm
2505874
10138
406
11000
Józsa Károly (1872-1929): Jókedvűen. Tus, papír, szakadással, 24×19 cm
2484760
10139
406
Kádár György (1912-2002): Kerti virágok. Színes linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapszéli kisebb törésnyomokkal, 34x24 cm 2484756
10140
406
Kádár György (1912-2002): Virágok. Színes linómetszet, domvornyomás, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 34x25 cm 2505673
10141
406
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (35/100). Hátoldalon a művész pecsétjével. 13,5x13,5 cm 2505674
10142
406
15000
Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 27x27 cm 2453689
10143
406
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF