Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2508450
10144
406
Kass János (1927-2010): Halászok magyar népviseletben. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap szélén apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 14,5×14,5 cm 2507316
10145
406
Kaszner Margit (1938-2012): Februári madonna. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán sérült címkén feliratozott, 40x30 cm.
2459018
10146
406
Katona Áron Sándor (1940 - ): Lovak. Tűzzománc, fém, fém keretben, jelzett, 20x15cm
2470001
10147
406
Keleti Jenő, ifj.(1943-): Városrész (Budapesti részlet). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 31×31 cm
2442956
10148
406
Keller Lívia (1918-2005): Udvar, 1943. Akvarell, papír, jelzett. Plexiüvegezett fa keretben, 30×21 cm 2505453
10149
406
40000
Keszegi Horváth László (?-?): Erdei vízesés. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült keretben. 40x50 cm
2461187
10150
406
46000
Kézdi Kovács László (1864-1942): Kiránduló kutyájával. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 58x78cm 2469954
10151
406
3200
Kiss Terézia (1928-): Balatoni táj, Színezett algráfia, papír. Jelzett. 29x38cm, Üvegezett fakeretben.
2507921
10152
406
15000
Klimó István (1883-1961): Horgász a patakparton. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült keretben. 50×60 cm
2490082
10153
406
5500
Koch Ernő (1898 - 1970): Otto Gebühr német színész Napóleonnak öltözve. Jelzett: Koch Ernő 1937 Réz nyomódúc. 33x27cm 2509873
10154
406
3800
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Kitekintés, 1936. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, körbevágva. 32x25,5 cm
2505890
10155
406
14000
Kopek Rita (1952-): Álom. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF