Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2506181
10156
406
Korányi Gábor (1952-): "Most megfogtalak!", 1992. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, művész példány A.P. jelzéssel (Artist's proof). Üvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 13×18,5 cm 2481469
10157
406
Kósa Bálint (1932-): Csend. Fametszet, papír, jelzett, kézilevonat, sérült. Üvegezett fa keretben, 38×30 cm 2505797
10158
406
Kolos László (?-?): Humoros jelenetsor (képregény), 1919. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
2511390
10159
406
60000
Kopasz Tamás (1958- ): ... foggal és a körömmel (?). Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 41,5x29,5 cm
2470287
10160
406
17000
Kornis György (1927-2011): Őszi vetés. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 12×20,5 cm 2507800
10161
406
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Regugii - Zeneszoba", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 9,5x17 cm 2507807
10162
406
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Illusztráció, fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 17x12 cm 2507811
10163
406
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Utolsó ábrándok - Meliodiók", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 16,5x11,5 cm 2507783
10164
406
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Lakóház délkeletről", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 9x17 cm 2507786
10165
406
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Kert ajtaja", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 12x16 cm
2507790
10166
406
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Regugii - Műterem", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 11,5x17 cm 2507817
10167
406
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Az ősz alkonyán", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 17x11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF