Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

10096.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Gáspárdy Sándor (1909-1986): Kardvirágok. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 62x48 cm
10097.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gebhardt Béla (1901-1990): 4 db politikai karikatúra cca 1944. Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm
10098.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, hajtva, paszpartuban 16x26 cm
10099.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerő András (1936-): Karácsonyfa. Gouache, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott, 29,5x22,5 cm
10100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kuno Gonschior (1935-2010): Zöld-narancs kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 26x6 cm
10101.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gönczi Béla (1934-): Tanácsháza. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19,5×29 cm
10102.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Ady Endre, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×8,5 cm
10103.

Rufpreis:
1 200 HUF

Görög Rezső (1930- ): Páncéltörő ágyú. Rézkarc, papír, 24x29 cm
10104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Játék-film. Színes rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap szélén kisebb törésnyommal. 6,5x13,5 cm.
10105.

Rufpreis:
8 000 HUF
23

Gross Arnold (1929-2015): Művésztelep. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x20 cm
10106.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Gubcsi Attila (1954-2020): Lány rózsákkal. Szén, papír. Jelzett. 70x47 cm. Üvegezett fa keretben.
10107.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF