Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2480390
10096
406
8500
2509689
10097
406
Gáspárdy Sándor (1909-1986): Kardvirágok. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 62x48 cm
2507127
10098
406
Gebhardt Béla (1901-1990): 4 db politikai karikatúra cca 1944. Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm
2513546
10099
406
Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, hajtva, paszpartuban 16x26 cm
2509860
10100
406
Gerő András (1936-): Karácsonyfa. Gouache, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott, 29,5x22,5 cm
2494408
10101
406
Kuno Gonschior (1935-2010): Zöld-narancs kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 26x6 cm
2433495
10102
406
Gönczi Béla (1934-): Tanácsháza. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19,5×29 cm 2505722
10103
406
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Ady Endre, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×8,5 cm
2507163
10104
406
Görög Rezső (1930- ): Páncéltörő ágyú. Rézkarc, papír, 24x29 cm 2508458
10105
406
Gross Arnold (1929-2015): Játék-film. Színes rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap szélén kisebb törésnyommal. 6,5x13,5 cm. 2452925
10106
406
4600
Gross Arnold (1929-2015): Művésztelep. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 16,5x20 cm 2409902
10107
406
Gubcsi Attila (1954-2020): Lány rózsákkal. Szén, papír. Jelzett. 70x47 cm. Üvegezett fa keretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF