Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2448711
10072
406
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Új magyar népművészet, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (32/50). Lapméret: 21×15 cm 2448710
10073
406
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Befőtt hattyúval, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (32/50). Lapméret: 21×15 cm
2448704
10074
406
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Szoborterv, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm
2401851
10075
406
50000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Ördöglétra. Egyedi beavatkozású print (ebp), merített papír, jelzett. Fa keretben, 85×61 cm
2379060
10076
406
19000
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Kánai menyegző, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm
2477058
10077
406
Egyeki Aladár (?-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra fent, fa keretben, 37,5×28 cm
2507660
10078
406
Ék Sándor (1902-1975): Marx Károly. Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 39×29 cm 2464913
10079
406
Élesdy István (1912-1987): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben. 39x29 cm 2473500
10080
406
4800
2469976
10081
406
Ezüst György (1935-2017): Férfi portré. Pasztell, toll, papír, jelzett. Paszpartuban, 42,5×37,5 cm
2505533
10082
406
24000
2506173
10083
406
Farkas József (?-): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF