Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2440627
10060
406
Dallos Ernő (1896-1986): Gitárjátékos. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 35×26,5 cm 2510283
10061
406
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Női alaktanulmányok. Akvarell, papír. Jelezve balra középen. Kétoldalas mű, hátoldalán álló női alak, akvarell. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap széle sérült. 48x31 cm 2510251
10062
406
46000
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Női fejtanulmány, 1897. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Alsó felében törésnyommal. Vakkeret nélkül. 42,5x27,5 cm 2509568
10063
406
gróf Degenfeld Lajos (1847-1922): A sziráki templom belseje. Olaj, karton, 60x44 cm. Dekoratív fa keretben. 2511827
10064
406
Dézsi Éva (1929-): Kék csendélet. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x9,5 cm 2481125
10065
406
14000
Dienes István (1905-1977): Merengés. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 49x38 cm
2508875
10066
406
Divéky József (1887-1951): Portré. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 28,5×22,5 cm
2443430
10067
406
7500
Dobroszláv József (1932-2016): Őszirózsák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fa keretben, foltos paszpartuval. 42x27 cm
2509854
10068
406
Dolányi Benczúr Ida (1876-1970): Dáliák a balatonfüredi kertésztől, 1950. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 22,5×16 cm
2483098
10069
406
Domanovszky Endre (1907-1974): A levél. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fa keretben, lap széle kissé sérült, 38×46 cm
2506333
10070
406
Ducsay Béla (1893-1967): Éhes kisfiú, 1944. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, papírra kasírozva, 43x30,5 cm
2506184
10071
406
Ducsay Béla (1893-1967): Lány portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, 43,5x30,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF