gróf Degenfeld Lajos (1847-1922): A sziráki templom belseje. Olaj, kar... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/grof-Degenfeld-Lajos-1847-1922-A-sziraki-templom-belseje-Olaj-karton-60x44-cm-Dekorativ-fa~II2509568
2509568
10063
406
Beschreibung: gróf Degenfeld Lajos (1847-1922): A sziráki templom belseje. Olaj, karton, 60x44 cm. Dekoratív fa keretben.
: nagy_andras