Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

Heil József (1929-): Szivárvány. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 50×30 cm
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Hénel Gusztáv (1887-1966): Behavazott falu. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült antik fa keretben. 23×30 cm
10121.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herczeg Nándor (1970- ): Út 2008. Vegyes technika, fára kasírozott papír, Jelzett, 40x26 cm
10122.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herczeg Nándor (1970- ): Reinkarnáció 2009. Olaj, fára kasírozott papír, Jelzett, 40x26 cm
10123.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herczeg Nándor (1970- ): A hegy, a hegymászók és az út. 2009. Olaj, fára kasírozott papír, Jelzett, 40x26 cm
10124.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 9/40. 36,5x27 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 9/40, 36,5x27 cm.
10125.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Hézső Ferenc (1938-): Szürkemarhák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21×29 cm
10126.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Hoffmann Antal (1895 - ): Női akt, 1933. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 40,5x39 cm
10127.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hoffmann Antal (1895-?): Csendélet, 1937. Pasztell, papír. Jelzett.Dekoratív, régi, üvegezett, sérült fa keretben, 82x68 cm
10128.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Imre István (1918-1983): Elméleti foglalkozás. Rézkarc, papír, 24x29 cm
10129.

Rufpreis:
2 000 HUF

Imre István (1918-1983): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×38 cm
10130.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Iván Szilárd (1912-1988): Szalagkötés a csoportzászlón (Munkásőrök) . Rézkarc, papír, jelzett, 24x29 cm
10131.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF