Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

Balla Olga (1948-): Duna I.. Olaj, vászon. jelzett, 30x40 cm
10012.

Rufpreis:
10 000 HUF

B. Hajdú László (1926-1998): Balatonvilágos. Vegyes technika, papír, jelzett. 13×18 cm
10013.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

B. Hajdú László (1926-1998): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 26×18 cm
10014.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10015.

Rufpreis:
12 000 HUF

B. Hajdú László (1926-1988): Domborítva. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 27×18 cm
10016.

Rufpreis:
8 000 HUF

10017.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bálint Endre (1914-1986): Félelem a késtől. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
10018.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Balog Marianna (1967-): Buborékok. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
10019.

Rufpreis:
8 000 HUF

Balog Marianna (1967-): Afrika. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
10020.

Rufpreis:
8 000 HUF

Balogh Erzsébet (?-): Kiskunsági tanyák II. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 40x70 cm
10021.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Balogh István Péter (1950-): Ifjú pár. Akril, farost, jelzett, fa keretben, 50×50 cm
10022.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10023.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF