Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

Bányász Béla (1927-2005): Csendélet köcsöggel, 1978. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 32x59 cm
10024.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Baranyai (b) András (?-): "Athletics". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), üvegezett fa keretben, 40×30 cm
10025.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bata Erzsébet (?-): Romfal. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60,5×69,5 cm
10026.

Rufpreis:
3 000 HUF

Béjot, Eugene (1867-1931). Boulevard du Midi (Boulevard de la Croisette), Cannes, 1893. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 23x32 cm
10027.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bényi László (1909-2004): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm / Oil on canvas, signed, framed.
10028.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Benczúr Elza (Ürmössy Jenőné)(1874-1961) Benczúr Gyula festőművész lánya által rajzolt képeslap. Akvarell, papír. Folttal
10029.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bényi László (1909-2004): Táj. Olaj, karton, jelezve balra lent (halványan), üvegezett fa keretben, 38x49 cm
10030.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10031.

Rufpreis:
2 000 HUF

Biczó András (1888-1957): Lovaskocsis társaság, 1929. Akvarell, papír, jelzett, feltekerve, lap szélén ragasztószalaggal, 50x82 cm
10032.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bojtor Károly (1933-1999): Alkony a Dunánál. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 60×70 cm
10033.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bokor Miklós (1927-2019): Délfrancia táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×38,5 cm
10034.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Borsándi Balázs 'Boci (?-): Pleasure. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm
10035.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF