Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2507795
10168
406
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Regugii - Fűrdőszabablak - bejárat az udvarról", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 12x17 cm
2507813
10169
406
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 15x10 cm 2513549
10170
406
Kozma Lajos (1884-1948): Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2513548
10171
406
Kozma Lajos (1884-1948): Álom. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2513389
10172
406
Kós Károly (1883-1977): Túl az ablakon. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 14×10 cm 2513384
10173
406
Kós Károly (1883-1977): Kőműves Kelemen. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 14×10 cm
2513390
10174
406
Kós Károly (1883-1977): Székely pár. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 14×10 cm 2493348
10175
406
Krafcsik Adolf (1953-2017), Szinyei Merse Pál után: Majális. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Dekoratív, fa keretben. 75x62 cm
2493372
10176
406
2493345
10177
406
Krafcsik Adolf (1953-2017), Szinyei Merse Pál után: Lila ruhás nő. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Dekoratív, fa keretben. 65x53 cm
2493356
10178
406
19000
Krafcsik Adolf (1953-2017), Leonardo da Vinci után: Az utolsó vacsora. Olaj, vászon, kissé sérült (felületi festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 60x105 cm
2473482
10179
406
4800
Kulinyi István (1945-): Hírnök II.. Ofszet, papír, jelzett, számozott (100/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF