Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Regugii - Fűrdőszabablak - bejárat az udvarról", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 12x17 cm
10168.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, 15x10 cm
10169.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10170.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Álom. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Kós Károly (1883-1977): Túl az ablakon. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 14×10 cm
10172.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Kőműves Kelemen. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 14×10 cm
10173.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Székely pár. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 14×10 cm
10174.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krafcsik Adolf (1953-2017), Szinyei Merse Pál után: Majális. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Dekoratív, fa keretben. 75x62 cm
10175.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10176.

Rufpreis:
8 000 HUF

Krafcsik Adolf (1953-2017), Szinyei Merse Pál után: Lila ruhás nő. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Dekoratív, fa keretben. 65x53 cm
10177.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Krafcsik Adolf (1953-2017), Leonardo da Vinci után: Az utolsó vacsora. Olaj, vászon, kissé sérült (felületi festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 60x105 cm
10178.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kulinyi István (1945-): Hírnök II.. Ofszet, papír, jelzett, számozott (100/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm
10179.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF